Logistika - inotec

Řešení pro logistiku

Gekennzeichneter Behälter mit Paprika befüllt

Etikety inotec odolávají povětrnosti, extrémním teplotním rozdílům, jsou odolné proti poškrábání a lámání a zajišťují efektivní manipulaci. Jsou zárukou bezpečnosti zejména v oblasti dopravy. Specializujeme se na oblast řízení obalů a nabízíme vám veškerá řešení pro označování znovu použitelných obalů, ať už v poolu kontejnerů, nebo v otevřených okruzích. Také nabízíme inmould etikety, které se během výrobního postupu plastových obalů přímo neoddělitelně zatavují do obalů. To má zvláštní výhody v oblasti potravinářského a farmaceutického průmyslu.

 

Reference k logistice

Naše speciální řešení pro opakovaně použitelné obaly jsou již úspěšně používána.

 

Reference

Naše etikety jsou již úspěšně používány v mnoha firmách. Víceúrovňové etikety se například používají u společnosti MAN Turbo & Diesel. Další informace

Vhodné výrobky

Inmould etikety Diobond jsou hospodárným a spolehlivým označením obalů, které se vyrábějí vstřikováním plastů. Díky molekulárnímu spojení etiket s plastovými obaly se inmould etikety stávají odolnějšími než lepené etikety. Speciální povrchová úprava materiálu etiket před tiskem umožňuje lepší upevnění tiskové barvy. Speciální ochranný lak zajišťuje odolnost etiket proti oděru, UV záření, čisticím prostředkům, slabým kyselinám a chemikáliím. To je obzvláště důležité u opakovaně použitelných plastových nádob, aby označení bylo zachováno i po několikerém omytí etiket.

Diotough

Diocard / Diotac

 

Aktuálně

inotec Česká republika, Skladová logistika

inotec rozšiřuje svou produktovou řadu o inotag RFID řešení

31.01.2013

Značka inotec je velmi dobře známa jako inovativní...

[more]
Skladová logistika

12.listopadu 2012 … 25 km severně od Prahy … 10°C … zamračeno

10.12.2012

Nově vybudovaný sklad je právě dokončen … všichni...

[more]