O Společnosti - inotec

O Spolecnosti

Mezinárodní obchodní tým před centrálou společnosti v Neumünsteru
Internationaler Vertrieb

Společnost Inotec Barcode Security GmbH se sídlem v Neumünsteru a pobočkami ve Francii, Anglii, Holandsku a České republice vyrábí od roku 1978 etikety s čárovými kódy a RFID etikety vysoké kvality.

Tým společnosti je složen z 72 motivovaných zaměstnanců s mnohaletými zkušenostmi v oblasti čárových kódů. Od plánování logistických konceptů až po realizaci individuálních řešení čárových kódů. Náš tým je váš kompetentní partner. Společnost pracuje v souladu se systémem řízení jakosti, který je ověřen a certifikován normou EN ISO 9001:2000.

Etikety se sekvenčními čárovými kódy nebo dvourozměrnými kódy se vyrábějí fotokompozičním, termotransferovým nebo digitálním tiskem. Náš produktový program zahrnuje mimo jiné inteligentní etikety RFID, prázdné etikety, kovové etikety, keramické etikety a knihovní průkazky.

Díky neustálému vývoji inovačních výrobků je společnost inotec schopna poskytovat řešení k velkému počtu náročných průmyslových, logistických, dopravních, medicínských, knihovních a bezpečnostních aplikací. Naše výrobky zaručují vysokou úroveň bezpečnosti a bezkonkurenční pohyb materiálu.Firma inotec Barcode Security GMBH přináší díky svému inovačnímu vývoji řešení pro komplexní požadavky nejrůznějších sektorů.

Aktuálně

inotec Česká republika, Skladová logistika

inotec rozšiřuje svou produktovou řadu o inotag RFID řešení

31.01.2013

Značka inotec je velmi dobře známa jako inovativní...

[more]
Skladová logistika

12.listopadu 2012 … 25 km severně od Prahy … 10°C … zamračeno

10.12.2012

Nově vybudovaný sklad je právě dokončen … všichni...

[more]