Digitálně tištěné etikety - inotec

Digitálně potištěné ozdobné etikety

Schmucketiketten für Lebensmittel
Schmucketiketten auf Rolle
Schmucketiketten für Kosmetik

Digitálně potištěné etikety jsou cenově výhodnou alternativou při menších sériích ke konvenčnímu knihtisku, flexotisku nebo ofsetovému tisku. Při neustále se měnící situaci na trhu v oblasti tisku nabízí digitální tisk možnost rychle reagovat. Ve velmi krátkém čase lze vyrobit barevné minisérie v oblasti cívek se stále se měnícími obrazovými a textovými popisy (řízeno databázově). Změny v tiskové předloze lze provést ještě rychle před tiskem.

Samolepicí etikety jsou k dispozici pro různé materiály. Tisk s vysokým rozlišením až 6 barev je třeba zařadit do oblasti ofsetové kvality. Tisk je chráněn zušlechtěním povrchu nejrůznějšími laky nebo laminací. Díky kombinace materiálu, lepidla a ochrany povrchu lze docílit použití i v exteriéru. Zde je zaručena odolnost proti světlu asi na půl roku.

Naše etikety se dodávají s různými lepidly - permanentními, oddělitelnými, smývatelnými.  Na požádání lze vysekávat také z cívky na arch. Etikety lze používat ve všech různých oblastech, např. medicína, kosmetika, skleněné a plastové láhve, krabice, potraviny, obaly, identifikace inventáře nebo čistě ozdobné etikety. Všechny etikety samozřejmě dodáváme také jako prázdný materiál pro vlastní tisk.

Zvláštní efekty:

Je možné metalizované znázornění zlata, stříbra, bronzu a jiných světlých barev.

Aktuálně

inotec Česká republika, Skladová logistika

inotec rozšiřuje svou produktovou řadu o inotag RFID řešení

31.01.2013

Značka inotec je velmi dobře známa jako inovativní...

[more]
Skladová logistika

12.listopadu 2012 … 25 km severně od Prahy … 10°C … zamračeno

10.12.2012

Nově vybudovaný sklad je právě dokončen … všichni...

[more]