Digitální tisk čárových kódů - inotec
Farbige Digitaldrucketiketten

Digitální tisk čárových kódů

Digitální tisk etiket s čárovými kódy

 Technologie digitálního tisku s pomocí tiskárny hp indigo v našem strojním zařízení otevírá zcela nové možnosti vzhledu etiket s čárovými kódy.Možnosti odstínů a rozvržení jsou nyní téměř neomezené, tím existuje možnost vedle nátisku sekvenčního čárového kódu barevně tvořit pozadí nebo používat barevné písmo a loga. S rozlišením 800 dpi dokážeme v jasném čtyřbarevném tisku tvořit samotné fotografie a obrázky, jako například firemní logo. Použití dalších barevných znaků umožňuje snadnější manipulaci s etiketami.

Postup digitálního tisku využívá tlaku pod povrchem, což činí tyto etikety extrémně odolnými proti poškrábání a působení olejů a mírných chemikálií. Objednejte si vzorky ještě dnes a vyzkoušejte sami, jak odolné jsou digitálně tištěné etikety!

 

 

Diomaster

Absolutně špičkový výrobek, který se úspěšně používá především v oblasti značení palet, obalů, regálů a inventáře. Třívrstvá etiketa je extrémně robustní a odolná díky tisku na zadní stranu. Ani mechanické namáhání ji nepoškodí. Různá lepidla zaručují optimální přilnavost na různých podkladech.

Multilevel / Multicolour (více úrovní / více barev)

Jedna etiketa slouží k označení více míst, například pozic palet v regálu. Díky barevnému přiřazení úrovní na etiketě je pracovníkovi ve skladu ihned jasné, ve kterém regálovém sloupci se pozice nachází. Navíc se čárový kód tiskne v šikmé poloze. To umožňuje 100% rychlost prvního načtení, protože čtečka nemůže „sklouznout“ a načíst tak nesprávný čárový kód. Dokonalá alternativa k etiketám s dlouhým dosahem a příslušným čtečkám v regálovém prostoru!

 

 

FloorBlock

Zvláště stabilní varianta v oblasti podlahového značení / blokových skladů, které lze bez problémů upevnit speciálními šrouby v betonové podlaze. Zde se jedná o soupravu digitálně vytvořené etikety, která se nalepí do vyhloubení v rámu, a tím je chráněna před mechanickým namáháním. Jsou možné různé varianty výrobků a lze vyhovět i individuálnímu přání zákazníků.

Diocard

erZvláště stabilní varianta našichetiket vytvořených digitálním tiskem, která je vhodná také k mechanickému upevnění pomocí svorek nebo šroubů (např. paletové nožky atd.)

Diotough

Tyto etikety s čárovými kódy jsou vhodné zejména pro identifikaci inventáře, např. u vypůjčovaného vybavení v oblastech zimního lyžování. Zde se etikety již úspěšně používají. Speciální lepidlo zajišťuje, že se etikety neuvolní ani při velmi nízkých teplotách pod nulou a vysoké vlhkosti. Zpracování etiket je přizpůsobeno drsným okolním podmínkám.

inoVerify

Zajištění originality a ochrana při manipulaci: Vaše individuální logo, čárový štítek
 atd. se po sloupnutí objeví na podkladu – manipulace je viditelná!

Aktuálně

inotec Česká republika, Skladová logistika

inotec rozšiřuje svou produktovou řadu o inotag RFID řešení

31.01.2013

Značka inotec je velmi dobře známa jako inovativní...

[more]
Skladová logistika

12.listopadu 2012 … 25 km severně od Prahy … 10°C … zamračeno

10.12.2012

Nově vybudovaný sklad je právě dokončen … všichni...

[more]