Inmould Etikety - inotec

Inmould Etikety

Inmould Label für Kragen einer Gasflasche

Inmould etikety Diobond jsou hospodárným a spolehlivým označením obalů, které se vyrábějí vstřikováním plastů. Díky molekulárnímu spojení etiket s plastovými obaly se inmould etikety stávají odolnějšími než lepené etikety. Speciální povrchová úprava materiálu etiket před tiskem umožňuje lepší upevnění tiskové barvy. Speciální ochranný lak zajišťuje odolnost etiket proti oděru, UV záření, čisticím prostředkům, slabým kyselinám a chemikáliím. To je obzvláště důležité u opakovaně použitelných plastových nádob, aby označení bylo zachováno i po několikerém omytí etiket.

Potištěná a ve formě ražená etiketa se před vstřikováním vloží do licí formy a poté spojí se vstřikovaným plastem. Tím je etiketa odolná vůči vnějším vlivů a spojena pevně s obalem. Hladký povrch etikety bez okrajů na obale znemožňuje její posuv. Technologie inmould je tedy rovněž v souladu s hygienickými požadavky v potravinářském a farmaceutickém průmyslu.

Potravinářská nezávadnost našich inmould etiket Dionbond je certifikována společností ISEGA Forschungs- und Untersuchungsgesellschaft mbH.  To zaručuje bezvadné použití inmould etiket na potravinářských obalech, které jsou v přímém kontaktu s potravinami.

Digitální tisková technologie na materiálech vhodných ke vložení do formy a četné zkušenosti v nejrůznějších oblastech použití jsou základem pro inovativní a individuální řešení společnosti inotec, která dodává svým zákazníkům. Naše in-mould etikety jsou vhodné zejména pro zpracování plastů, např. PE, PP, ABS, PS, nylon a polykarbonát.

 

 

Aktuálně

inotec Česká republika, Skladová logistika

inotec rozšiřuje svou produktovou řadu o inotag RFID řešení

31.01.2013

Značka inotec je velmi dobře známa jako inovativní...

[more]
Skladová logistika

12.listopadu 2012 … 25 km severně od Prahy … 10°C … zamračeno

10.12.2012

Nově vybudovaný sklad je právě dokončen … všichni...

[more]