RFID etikety - digitální tisk - inotec

RFID etikety - digitální tisk

Technologie digitálního tisku s pomocí tiskárny hp indigo v našem strojním zařízení otevírá zcela nové možnosti vzhledu etiket s čárovými kódy.Možnosti odstínů a rozvržení jsou nyní téměř neomezené, tím existuje možnost vedle nátisku sekvenčního čárového kódu barevně tvořit pozadí nebo používat barevné písmo a loga. S rozlišením 800 dpi dokážeme v jasném čtyřbarevném tisku tvořit samotné fotografie a obrázky, jako například firemní logo. Použití dalších barevných znaků umožňuje snadnější manipulaci s etiketami. Postup digitálního tisku využívá tlaku pod povrchem, což činí tyto etikety extrémně odolnými proti poškrábání a působení olejů a mírných chemikálií. Objednejte si vzorky ještě dnes a vyzkoušejte sami, jak odolné jsou digitálně tištěné etikety!

INOTAG Diotough HUW

Inotag DioTough HUW etikety se skládají z 50µ polyester folie potištěné ze zadní strany materiálu. Tyto etikety jsou extrémně odolné vůči oděru, tlakovému mytí a UV záření. Použité lepidlo HUW má vynikající přilnavost.

Aplikace: přepravky, palety, evidence majetku

Standardní velikost: 103x20 mm

Čip: UHF EPC Class 1 Gen 2 (Impinj, NXP, Alien)

Čip: HF ISO 15396 (NXP I-code SLI-X)

INOTAG Diomaster 250 PC HUW

Inotag Diomaster 250 PC HUW etikety se skládají z 250µ polykarbonátu tištěného ze zadní strany materiálu. Tyto etikety jsou extrémně otěru a oděru vzdorné. Jako přídavná ochrana může být použita polysterová folie. Tato odolná konstrukce zaručuje vysokou ochranu RFID vrstvy proti mechanickému poškození. Každopádně etikety jsou dostatečně flexibilní. Vybrané lepidlo zaručuje vysokou přilnavost.

Aplikace: přepravky, palety, evidence majektu

Standardní velikost: 103x20 mm

Čip: UHF EPC Class 1 Gen 2 (Impinj, NXP, Alien)

Čip: HF ISO 15693 (z.B. NXP I-code SLI-X)

INOTAG Flex on metal

Inotag on metal 250 PC se skládají z 250µ polykarbonátu tištěného ze zadní strany material. Tyto etikety jsou extrémně otěru a oděru vzdorné. Jako přídavná ochrana může být použita polysterová folie. Tato odolná konstrukce zaručuje vysokou ochranu RFID vrstvy proti mechanickému poškození. Každopádně etikety jsou dostatečně flexibilní. Díky použitému lepidlu je tato etiketa čitelná I na kovovém povrchu. Díky flexibilnímu materiálu lze tuto etikety umístit i na zakulacené povrchy, např. trubky.

Aplikace: průmyslové “on metal” aplikace, kovové přepravky a kontejnery, kovové trubky nebo kovové konstrukční prvky

Čip: UHF EPC Class 1 Gen 2 (Impinj, NXP, Alien)

Čip: HF ISO 15693 (z.B. NXP I-Code SLI-X)

INOTAG Dioclassic

Inotag Dioclassic se skládá z digitálně potištěného papíru. Tyto etikety mají potisk na povrchu materiálu. Potisk může být barevný nebo černobílý. Na výběr je celá škála lepidel. Tyto etikety jsou vhodné pro méně náročné aplikace.

Aplikace: dokumenty, evidence majetku

Čip: UHF EPC Class 1 Gen 2 (Impinj, NXP, Alien)

Čip: HF ISO 15693 (z.B. NXP I-Code SLI-X)

INOTAG Diobond Inmould

Inotag Diobond RFID etikety obsahují in-mould vrstvu a UHF inlay. Speciální povrch činí tyto RFID etikety odolné vůči mechanickému poškození, UV záření, čistícím prostředkům a dalším chemikáliím. Etikety jsou pevně spojeny s povrchem plastového produktu v průběhu jeho výroby. Toto pevné spojení etikety a plastového povrchu výrobku zaručuje jeho vysokou odolnost. Jedná se o ideální řešení pro potravinářský a farmaceutický sektor.

Aplikace: přepravky, palety

Čip: UHF EPC Class 1 Gen 2 (Impinj, NXP)

Čip: HF ISO 15693 (z.B. NXP I-Code SLI-X)

Aktuálně

inotec Česká republika, Skladová logistika

inotec rozšiřuje svou produktovou řadu o inotag RFID řešení

31.01.2013

Značka inotec je velmi dobře známa jako inovativní...

[more]
Skladová logistika

12.listopadu 2012 … 25 km severně od Prahy … 10°C … zamračeno

10.12.2012

Nově vybudovaný sklad je právě dokončen … všichni...

[more]