Skip to the navigation Skip to the content

 

Životnost a spolehlivost jsou stálými požadavky na rychlé a přesné systémy pro sběr dat. Důvěřujte společnosti inotec a získejte skvělou podporu a dynamické výsledky. Vždy spolehlivý. Vždy inotec.

 

Kvalitní

Naše produkty se vyznačují nejvyššími standardy kvality – jsou vždy důkladně testovány, odolné a individuálně přizpůsobené vašim potřebám. Inotec vás přesvědčí kvalitou, odolností a spolehlivostí. Na to se můžete stoprocentně spolehnout.

Inovativní

Řešení společnosti inotec jsou různá a vždy jedinečná. I když jsou vaše požadavky složitější, vždy hledáme to nejkvalitnější řešení. Na míru a pro vás nejvhodnější. Proto stále hledáme nové a úsporné nápady a technologie. Inovace a vývoj jsou hnacím motorem našeho podnikání, pro nejlepší řešení a spokojené zákazníky.

Zcela kompetentní

Více než 40 let zkušeností vytvořilo produkty a postupy, které přinášejí nejlepší výsledky a vždy správná řešení. Jako specialista na oblast etiketování, s vynikajícím poradenstvím a vlastním Kompetenčním centrem pro etikety – dovolte, aby na vás naše produkty a služby zapůsobily svým naprostým výkonem.

Skvělá spolupráce

Společně dokážeme víc – řešení inotec jsou vždy výsledkem společných nápadů. Pracujeme s vámi ruku v ruce, abychom dosáhli nejlepších výsledků a individuálních řešení podle příslušných průmyslových norem a potřeb. Pro dokonale vyhovující řešení.

Dynamické myšlení

Stále vpřed s očima upřenýma na budoucnost – společnost inotec neustále hledá nové možnosti a technologie. Tímto způsobem vždy zaručujeme nejmodernější řešení a nastavujeme laťku ve vývoji etiket.