Skip to the navigation Skip to the content

Naše řešení na míru v oblasti skladovacích kontejnerů a správy kontejnerů nabízejí vždy perfektní výsledky bez ohledu na oblast použití.

 

Ať už jste součástí kontejnerového fondu, nebo používáte otevřené cykly, ať už používáte nosiče malých nákladů (KLT), opakovaně použitelné přepravní obaly (MTV) nebo kontejnery ESD - řešení inotec s čárovými kódy a RFID splní to, co slibují.

Výhoda společnosti inotec

v oblasti opakovaně použitelného značení

  • Řešení čárových kódů a RFID na míru
  • Řešení ve formě pro maximální hygienu
  • Certifikované etikety pro každou oblast použití
  • Dlouholeté zkušenosti v mnoha průmyslových odvětvích
  • Vysoce kvalitní, odolné a interně testované produkty

 

Proč opakovaně použitelné?

Výhody používání opakovaně použitelných přepravních obalů

Používáním opakovaně použitelných obalů aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí. Snižujete spotřebu jednorázových obalů, a tím minimalizujete množství odpadu a spotřebu zdrojů. Opakovaně použitelné obaly lze používat opakovaně po delší dobu, což přispívá k ochraně životního prostředí.

 

Opakovaně použitelné nádoby jsou z dlouhodobého hlediska nákladově efektivním řešením. V porovnání s jednorázovými obaly, kdy musíte pravidelně kupovat nové, se opakovaně použitelné nádoby rychle vyplatí. Díky jejich trvanlivosti a možnosti opakovaného použití dlouhodobě ušetříte značné náklady.

 

Použití opakovaně použitelných kontejnerů optimalizuje vaše logistické procesy. Díky našim řešením čárových kódů a RFID můžete efektivněji sledovat a řídit tok kontejnerů. Tím se minimalizují ztráty, zvyšuje se přesnost zásob a snižuje se úsilí potřebné k inventarizaci a přeobjednávání.

 

Naše řešení inotec nabízejí maximální zajištění hygieny a kvality. Možnost integrace etiket přímo do plastové nádoby jako řešení inmould zajišťuje bezproblémové a trvalé označení. To je důležité zejména v odvětvích, jako je potravinářský a farmaceutický průmysl, kde platí přísné hygienické a kvalitativní normy.