Skip to the navigation Skip to the content

Ať už jsou vyrobeny z keramiky nebo kovu, pro obzvláště náročné úkoly, z plastu nebo papíru, pro lehké i těžké použití nebo jako atraktivní dekorativní etikety - řešení etiket inotec jsou k dispozici pro téměř všechny oblasti použití a v téměř všech možných tvarech a provedeních. Samozřejmě vždy se správným lepidlem. Silně přilnavé nebo odstranitelné bez zanechání zbytků: nabízíme řešení na míru podle oblasti použití. Vždy s trvale vysokou úrovní kvality - i při velkých nákladech tisku.

Vaše etikety vyrábíme vždy individuálně - díky nejmodernějšímu oddělení předtiskové přípravy, nejnovějšímu vybavení a téměř všem běžným programům pro sazbu se ujmeme každé výzvy a přesně realizujeme vaše požadavky na sazbu a barvy nebo společně s vámi vytvoříme zcela nové návrhy. Abychom vždy dosáhli těch nejlepších výsledků, zakládáme si na neustále sledovaném barevném pracovním postupu. Pro nejlepší kvalitu tisku a dokonalé výsledky.

By activating external content from www.youtube.com, you consent to transmitting data to this third party.
More Info

Etikety s čárovým kódem a RFID na míru

Díky velkému výběru více než 1 500 děrovacích štítků - od oválných po obdélníkové, se zaoblenými rohy nebo bezpečnostními děrovacími štítky - můžeme splnit téměř jakýkoli požadavek. A pokud požadovaný tvar ještě není k dispozici, můžeme pro vás tento speciální výsek snadno vyrobit.

 

VÝHODA SPOLEČNOSTI INOTEC

  • Dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby etiket
  • Více než 1 500 výsekových strojů pro téměř všechny myslitelné tvary
  • Možnost výseků a rozložení na míru
  • Snadno převedeme hodnoty Pantone, RAL nebo HKS na vhodné hodnoty CMYK.
  • Možnost použití všech běžných datových formátů
  • Dokonalá serializace s mimořádně vysokou úrovní kvality